Radosne Ferie Zimowe

Ferie to nie tylko czas na odpoczynek od szkolnych zajęć, ale i okres, kiedy wolny czas można spędzać aktywnie. Już po raz drugi staraliśmy się zapewnić najmłodszym mieszkańcom naszej miejscowości wiele atrakcji i zabawy. Zajęcia podczas tegorocznej przerwy zimowej rozpoczęliśmy od organizacji „Wieczoru bajek”, podczas którego dzieci mogły poczuć się jak w kinie. Mamy nadzieję, że świetny film animowany pozostanie im długo w pamięci.

Kolejną atrakcją podczas ferii był coroczny turniej piłkarzyków stołowych. Wzięli w nim udział zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy. Tej zimy najlepsi okazali się Damian i Daniel Jureczko, drugie miejsce ex aequo zajęli Janusz i Kamil Kacy oraz Jacek i Denis Pasoń. Najniższy stopień podium przypadł w tym roku Dawidowi Thomanowi i Danielowi Mazoniowi.

Ferie w naszej miejscowości zakończyły czwartkowe warsztaty kulinarne, podczas których najmłodsi spróbowali swoich sił w kuchni i wspólnie upiekli smaczną pizzę oraz sobotnie ognisko przy remizie OSP.

Jak zwykle nasze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i wieloma uśmiechami na twarzy. Dziękujemy wszystkim za obecność i tak wiele pozytywnych emocji.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Galeria zdjęć