Wyjątkowy koncert Bernadety Kowalskiej z Przyjaciółmi

Za nami wyjątkowy, charytatywny, pełen wzruszeń koncert Bernadety Kowalskiej z Przyjaciółmi. Jesteśmy pewni, że wszyscy obecni na długo zapamiętają to fantastyczne sobotnie popołudnie. Koncert z repertuaru „Maj Dla Mamy” dostarczył nam wszystkim wiele wzruszeń, radości i pozytywnej energii.

W ramach koncertu zebraliśmy kwotę 2050 zł, którą przekazaliśmy na rzecz leczenia i rehabilitacji Kacpra Ledwoń.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, Pani Bernadecie Kowalskiej z całym zespołem za wsparcie naszej inicjatywy swoim wyjątkowym talentem i dobrocią płynącą prosto z serca, Pani Dyrektor Joannie Jureczko za gościnę w budynku przedszkola, Panu Sołtysowi za pomoc w organizacji, naszemu Księdzu Proboszczowi za pomoc w promocji koncertu i aktywny udział w licytacji. Serdeczne podziękowania dla Państwa Dariusza i Lidii Krawiec za przekazanie przepysznego ciasta. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pięknego koncertu.

Największe podziękowania dla wszystkich obecnych, za to, że jesteście, za waszą szczodrość, dar serca i solidarność z drugim człowiekiem. Jesteście wspaniali.

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”

JAN PAWEŁ II